top of page

TEENUSED

Igal sammul Sinuga

download.png

INDIVIDUAALNE NÕUSTAMINE

Iseendaga sõbraks

Teraapiaseansil töötame sellega, et lahendada elus esile kerkinud küsimusi teemadel:

  • suhted lähedastega

  • stress

  • depressioon

  • läbipõlemine

  • tervis 

  • surmahirm jne.

Püüame vaadata neid teise nurga alt ning leida positiivse lahenduse. Aitan Sul oma reaktsioone, käitumist ja tundeid mõista, neid vajadusel ümber kujundada ning leida vahendeid elus ette tulevate takistustega toime tulekuks. Aitan ka aru saada mustritest ja neid lõhkuda ning teha plaane tulevikuks.

1h / 80€

Laste ja noorte nõustamine

NOORTE NÕUSTAMINE

Õnnelikum ja ühtehoidvam pere

Kui lapsel on mure, on tal seda väga raske sõnadega väljendada. Lapse murest saab aru, kui on märgata muutuseid tema käitumises ja olekus. Lapsevanemana me tihti ei oska läheneda ja mure põhjuseni jõuda. Igal noorel peaks olema keegi täiskasvanu, kellega ta saab oma muresid jagada. Kõikidest asjadest lihtsalt ei saa ema-isaga rääkida. Kui selline täiskasvanu puudub, on hea võimalus pöörduda spetsialisti poole.

NB! Tuues lapse nõusatmisele, peab lapsevanem olema valmis ka ise terapeuti eraldi külastama, sest algimpulss olukorra tekkimiseks on üldjuhul tulnud suhetest perekonnas.

1h / 80

Hypnotized

HÜPNOTERAAPIA

Vastused alateadvusest

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida. See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Sellises olekus on lihtne näha ja mõista oma elu hoopis uue nurga alt. Hüpnoteraapiat võib kasutada igasuguse elus ettetuleva mure korral, k.a. füüsilised sümptomid, mida meditsiin selgitada ei oska.

Rohkem infot hüpnoteraapia seansi kohta leiad siit!

4h - 6h / 350€

Aborigine Bark Painting

SPIRITUAALNE/PARANORMAALNE NÕUSTAMINE

Seletamatud põhjused

Vahel on juhtunud nii, et inimene tuleb nõustamisele pealtnäha täiesti nö tavalise murega, näiteks depressioon. Ta on kogu aeg väsinud, jõudu pole, peas on ülinegatiivsed mõtted, tunneb, et ta ei sobitu jne. Teraapia käigus aga hakkab kooruma välja see, et ükski arusaam inimese psühholoogiast või teraapiline meetod ei selgita ega haruta lahti seda, mis inimesega toimub. Sellisel puhul olen kaasanud oma teadmised-kogemused spirituaalsusest ning klient on just läbi taolise lähenemise oma murele lahenduse saanud.

Inimeste eludes toimub üldse palju spirituaalset ja paranormaalset aga sellest ei räägita. Nendel teemadel pole kellegagi rääkida ja kardetakse end lolliks teha. Ometi on need reaalsed asjad ning nende kogemine ja endasse hoidmine võib tekitada väga suurt stressi. Sellepärast olengi loonud võimaluse ka taolistel teemadel ilma hinnanguteta vestelda.

1h / 80€

Woman on Computer

VIDEONÕUSTAMINE

Abi kodunt lahkumata

Meie ühiskonna kiire elutempo juures napib vahel aega kõige tähtsama jaoks - iseenda jaoks. Nõustamisseanss videokõne vahendusel aitab sellisest olukorrast välja. See on ka hea lahendus nendele, kes Tallinnast kaugemal elavad või muudel põhjustel kodunt lahkuda ei saa. Videonõustamine on peaaegu samaväärne kui ühes ruumis viibides läbi viidav seanss. Lahendused on võimalik leida kõikidele samadele muredele.

Aja saab broneerida vajutades all oleval nupul ja siis lepitakse ka kokku, millist videokõne vahenduse kanalit kasutada. Seansi eest tasumine toimub Hingehooldus OÜ kontole enne kõne toimumist.

1h / 80€

bottom of page