top of page

TEENUSED

Igal sammul Sinuga

download.png

INDIVIDUAALNE NÕUSTAMINE

Õnnelikum ja tervem Sina

Teraapiaseansil töötame sellega, et lahendada elus esile kerkinud küsimusi teemadel:

  • suhted lähedastega

  • stress

  • depressioon

  • läbipõlemine

  • tervis 

  • surmahirm jne.

Püüame vaadata neid teise nurga alt ning leida positiivse lahenduse. Aitan Sul oma reaktsioone, käitumist ja tundeid mõista, neid vajadusel ümber kujundada ning leida vahendeid elus ette tulevate takistustega toime tulekuks. Aitan ka aru saada mustritest ja neid lõhkuda ning teha plaane tulevikuks.

1h / 80€

Laste ja noorte nõustamine

LASTE JA NOORTE NÕUSTAMINE

Õnnelikum ja ühtehoidvam pere

Kui lapsel on mure, on tal seda väga raske sõnadega väljendada. Lapse murest saab aru kui on märgata muutuseid tema käitumises ja olekus. Lapsevanemana me tihti ei oska läheneda ja mure põhjuseni jõuda. Sellisel puhul saab aidata terapeut, kes mänguliselt ja läbi näiteks joonistamise või mõne muu meetodi lapseni jõuab. 
Ka igal noorukil peaks olema keegi täiskasvanu, kellega ta saab oma muresid jagada. Kõikidest asjadest lihtsalt ei saa ema-isaga rääkida. 

NB! Tuues lapse nõusatmisele, peab lapsevanem olema valmis ka ise terapeuti eraldi külastama, sest algimpulss olukorra tekkimiseks on üldjuhul tulnud vanematelt.

1h / 80

Hypnotized

HÜPNOTERAAPIA

Vastused alateadvusest

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida. See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Sellises olekus on lihtne näha ja mõista oma elu hoopis uue nurga alt. Hüpnoteraapiat võib kasutada ka lihtsalt meele lõõgastamiseks ja mõtete vaigistamiseks. Aitab väga hästi ärevushäirete, läbipõlemise ja stressi puhul.

Rohkem infot erinevate hüpnoteraapia seansside kohta leiad siit!

1,5h - 5h / 120€ - 300€

Woman on Computer

VIDEONÕUSTAMINE

Abi kodunt lahkumata

Meie ühiskonna kiire elutempo juures napib vahel aega kõige tähtsama jaoks - iseenda jaoks. Nõustamisseanss videokõne vahendusel aitab sellisest olukorrast välja. See on ka hea lahendus nendele, kes Tallinnast kaugemal elavad või muudel põhjustel kodunt lahkuda ei saa. Videonõustamine on peaaegu samaväärne kui ühes ruumis viibides läbi viidav seanss. Lahendused on võimalik leida kõikidele samadele muredele.

Aja saab broneerida vajutades all oleval nupul ja siis lepitakse ka kokku, millist videokõne vahenduse kanalit kasutada. Seansi eest tasumine toimub Hingehooldus OÜ kontole enne kõne toimumist.

1h / 80€

bottom of page